image

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kontejner na velkoobjemový odpad, zajištění desinfekce

Kontejner na velkoobjemový odpad, zajištění desinfekceVážení spoluobčané,

 

od pátku 8. května do neděle 10. května bude u hasičské zbrojnice přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Prosíme Vás, abyste odpad do kontejnerů ukládali za pomoci členů sboru dobrovolných hasičů tak, aby se ho do kontejneru vešlo co nejvíce. Elektroodpad a pneumatiky se budou ukládat zvlášť mimo kontejner. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu a vládním nařízením prosíme občany, aby se u kontejnerů neshromažďovali. Děkujeme.

 

         Pro občany starší 65 let a držitele průkazu ZTP je možno zajistit desinfekci, která jim bude doručena zdarma domů. V případě zájmu o desinfekci, se prosím, obraťte na obecní úřad - Tel.: 724 354 092 nebo 773 023 499.

 

         Na Městském úřadě ve Veselí nad Lužnicí je k dispozici krajská pomoc zranitelným. Balíček je určen ohroženým osobám s poruchami imunitního systému, onkologickým nebo kardiovaskulárním onemocněním. Bližší informace naleznete v přiloženém KPZ.pdf níže a na vývěsní tabuli.

KPZ.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů